Technologiczny aspekt informacji: Różnice pomiędzy wersjami

Z Encyklopedia Zarządzania
m (Infobox update)
 
m
Linia 15: Linia 15:
  
  
Ogromny [[postęp techniczny]] w dziedzinach: elektroniki, informatyki i pokrewnych, zdaje się potwierdzać tzw. [[prawo Moore'a]], które mówi, że możliwości techniczne komputerów podwajają się co 18 miesięcy. Nic nie wskazuje na zahamowanie tego wykładniczego przyrostu możliwości, przedsiębiorstwa stają więc przed problemem wymiany "starych" [[system]]ów informatycznych na nowe, o nowych możliwościach i [[Funkcje informacji|funkcjach]].
+
Ogromny [[postęp techniczny]] w dziedzinach: elektroniki, informatyki i pokrewnych, zdaje się potwierdzać tzw. [[prawo Moore'a]], które mówi, że możliwości techniczne komputerów podwajają się co 18 miesięcy. Nic nie wskazuje na zahamowanie tego [[rozkład wykładniczy|wykładniczego]] przyrostu możliwości, przedsiębiorstwa stają więc przed problemem wymiany "starych" [[system]]ów informatycznych na nowe, o nowych możliwościach i [[Funkcje informacji|funkcjach]].
  
 
==Główne problemy==
 
==Główne problemy==

Wersja z 08:35, 21 maj 2020

Technologiczny aspekt informacji
Polecane artykuły


Ogromny postęp techniczny w dziedzinach: elektroniki, informatyki i pokrewnych, zdaje się potwierdzać tzw. prawo Moore'a, które mówi, że możliwości techniczne komputerów podwajają się co 18 miesięcy. Nic nie wskazuje na zahamowanie tego wykładniczego przyrostu możliwości, przedsiębiorstwa stają więc przed problemem wymiany "starych" systemów informatycznych na nowe, o nowych możliwościach i funkcjach.

Główne problemy

Bibliografia

Autor: Krzysztof Woźniak