Strona główna

Z Encyklopedia Zarządzania
Mfiles logo.png

Jesteśmy największą w Polsce i jedną z czołowych na świecie platform informacyjnych o zarządzaniu i dziedzinach pokrewnych. Dzięki gromadzonej przez lata wiedzy, prezentujemy do Twojego użytku kolekcję kilku tysięcy artykułów.

Niezależnie od celu wizyty, każdy odszuka tu cenne informacje. Może staną one pomocą przy pisaniu pracy magisterskiej czy dyplomowej, przygotowaniu do egzaminu czy zaliczenia, a być może inspirują do wdrożenia nowoczesnych metod zarządzania, które poprawią funkcjonowanie Twojej firmy.

Popularne kategorie haseł

Możesz też skorzystać z wyszukiwarki na górze strony.

Autorzy

Encyklopedię tworzą i moderują pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Większość artykułów jest autorstwa pracowników i studentów tej uczelni, jak również Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz innych renomowanych instytucji edukacyjnych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dodania swojego wkładu (lecz prosimy o unikanie spamu) w rozwoju naszego projektu. Wszystkie teksty są oceniane i weryfikowane, aby zapewnić najwyższy poziom zawartej w nich wiedzy.

Historia

Encyklopedia powstała w 1995 roku, wówczas jeszcze pod inną nazwą. Pierwsze hasła dotyczyły zarządzania jakością, zarządzania procesowego, projektowania i doskonalenia systemów zarządzania. Od 1998 roku funkcjonuje nazwa M-files, a od 2006 oficjalną nazwą jest Encyklopedia Zarządzania. Dla porównania: Google powstało w 1998 r., a Wikipedia w 2001 r. Dowiedz się więcej o naszej historii.

Widzisz błąd? Masz propozycje? Napisz do nas.
Encyklopedia Zarządzania jest udostępniana na licencji Uznanie autorstwa na tych samych warunkach (CC BY-SA).
Copyright (c) 1995-2024 Mfiles.pl.