Dyskusja:Strona główna

Z Encyklopedia Zarządzania
Wersja z dnia 09:18, 6 gru 2017 autorstwa Zybex (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)

witam -- Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 13:23, 24 sty 2015 (CET)

Witam. Czy ten projekt jeszcze działa?/ma działać? Po ostatnich zmianach widzę, że słabo. Ale widzę że nowi się rejestrują? Ktoś coś? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 13:23, 24 sty 2015 (CET)

-- sw (dyskusja) 16:46, 24 sty 2015 (CET)

Działa, działa. Nowe hasła pojawiają się okresowo. Czasem czasu brakuje. :-)

A to tak specjalnie ten podpis jest w nagłówku. Jestem zdziwiony. Przywykłem do typowego dla projektów wikimedia podpisywania się na końcu wypowiedzi. Czy ten zwyczaj został celowo odrzucony czy nie była ta sprawa rozważana? Czy będzie tutejszym użytkownikom przeszkadzać jeśli będę stosował podpis po wypowiedzi? Czy tabele powinny być w htmlu czy w wikikodzie (widzę że brak tu strony Pomoc:Tabele? Czy pytanie o stolice polski będzie mi się zawsze pojawiać czy muszę coś specjalnego zrobić czy samo zniknie po (jakimś czasie / jakiejś liczbie edycji)? Na ostatnie pytanie spodziewałem się odpowiedzi tutaj Pomoc dla ochrony antyspamowej Czy takie pytania początkujących mogą być tutaj zadawane czy jest na to jakaś bardziej odpowiednia podstrona? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 20:53, 24 sty 2015 (CET)

Sprzeczność -- Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 21:02, 24 sty 2015 (CET)

A tak przy okazji. Trafiłem na sprzeczność. Na stronie: Pomoc:Zasady przygotowania haseł piszecie: "Nie wolno korzystać ze źródeł internetowych!" a na stronie: Pomoc:Zasady linkowania: "W przypadku ustaw i innych aktów prawnych właściwym miejscem jest przypis bibliograficzny. W ostateczności link do konkretnego aktu na stronie sejmowej." - Czyli jak - należy skorzystać z internetowego źródła na przykład takiego jak strona sejmowa czy nie? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 21:02, 24 sty 2015 (CET)