Strona główna

Wersja z dnia 19:15, 16 cze 2009 autorstwa Sw (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Encyklopedia zarzadzania.png

Encyklopedia zarządzania jest największą w Polsce i jedną z największych na świecie baz wiedzy o zarządzaniu i dziedzinach pokrewnych. Dziś możemy się pochwalić kilkoma tysiącami artykułów (aktualnie: 7384).

Nie jest naszym celem zebranie całej mądrości świata. Chcemy umożliwić łatwe znalezienie odpowiedzi na podstawowe pytania praktyków i studentów, a także ułatwić pogłębienie wiedzy w interesujących Was kierunkach. Osiągamy to poprzez tworzenie sieci wewnętrznych powiązań między artykułami oraz odwołania do literatury.

Każdy może znaleźć tu przydatną wiedzę. Być może wykorzystasz ją do pisania pracy magisterskiej czy dyplomowej, przygotowania do egzaminu czy zaliczenia, a może wprowadzisz nowoczesne metody zarządzania, dzięki którym Twoja firma zacznie lepiej działać.

Encyklopedię tworzą pracownicy i studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz innych uczelni. Staramy się, aby artykuły stały na wysokim poziomie. Jeśli zauważysz braki lub będziesz mieć propozycje, podziel się nimi z nami na karcie "dyskusja".


{{#category-cloud:Main|minsize=80|maxsize=180}}


Encyklopedia Zarządzania jest udostępniana na licencji GNU FDL. Copyright (c) 1995-2009 Sławomir Wawak.