Encyklopedia Zarządzania:Zasady zachowania poufności

Z Encyklopedia Zarządzania
Skocz do: nawigacja, szukaj

Użytkownicy mogą odwiedzać Stronę lub korzystać z Usług bez przekazywania informacji o swojej tożsamości lub bez ujawniania informacji o sobie, takich jak adres e-mail.

Dane statystyczne

Nasz serwer WWW może gromadzić informacje związane z odwiedzinami Użytkownika na stronie WWW takie, jak adres IP i domena używane do uzyskania dostępu, typ i wersja przeglądarki, witryna internetowa, z której uzyskano dostęp do strony, strona, z której Użytkownik wszedł do serwisu, i z której go opuścił, wszelkie strony wyświetlane przez ten adres IP oraz kraj, z którego pochodzi. Monitorowanie aktywności użytkownika odbywa się poprzez usługę Google Analytics, która przechowuje i analizuje ww. informacje w sposób zanonimizowany.

Dane osobowe

Możemy gromadzić dane osobowe przesłane przez Użytkownika dobrowolnie, takie jak jego imię i nazwisko, adres oraz wszelkie inne informacje kontaktowe lub inne informacje, które Użytkownik może przekazać poprzez zarejestrowanie się w serwisie. Użytkownik w każdej chwili może zmienić dane lub usunąć konto.