Encyklopedia Zarządzania:Informacje prawne

Z Encyklopedia Zarządzania
The printable version is no longer supported and may have rendering errors. Please update your browser bookmarks and please use the default browser print function instead.

Encyklopedia Zarządzania

Wszelkie informacje prawne znajdziesz w licencji M-files Wiki.

Informacja o przechowywaniu cookies (ciasteczek)

Portal może zapisywać w przeglądarce użytkownika informacje związane z logowaniem oraz statystykami oglądalności. Jeśli nie zgadzasz się z tym, opuść stronę.

Więcej informacji na ten temat (zgodnie z postanowieniami RODO) znajdziesz w Encyklopedia_Zarządzania:Zasady_zachowania_poufności


EZ - Baza cytatów z książek i czasopism

  1. Wszystkie cytaty pochodzą z opublikowanych i publicznie dostępnych książek i artykułów.
  2. Cytaty zostały wybrane i przeanalizowane krytycznie, posortowane i ułożone w sposób twórczy przez współautorów Encyklopedii Zarządzania. Zostały uzupełnione parafrazami i komentarzami.
  3. Celem prezentacji cytatów jest nauczanie, podnoszenie kompetencji czytelników, przede wszystkim studentów i pracowników nauki.
  4. Cytaty są uzupełnieniem Encyklopedii Zarządzania, która jest największą polskojęzyczną bazą wiedzy o zarządzaniu (wydruk zająłby ponad 8000 stron tekstu).
  5. Wszystkie cytaty są precyzyjnie opisane, wskazano ich źródło i pozycję w źródle.
  6. Naszym celem jest także promocja publikacji drukowanych w coraz bardziej zinformatyzowanym świecie, dlatego chętnie podejmujemy współpracę z wydawnictwami.